Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 117" Дніпровської міської ради


remember me

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

News

News: 108
Jun 4, 2018

День творчості у ЦХЕТУМі.

Вже стало традицією проводити День творчості в Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді. Неймовірні майстер-класи з образотворчого мистецтва допомогли дітям відчути себе справжніми митцями. Цікава розважальна програма викликала позитивні емоції. Дякуємо педагогам художньо-естетичного центру!
May 16, 2018

Оголошення!!!

Оголошення про надання пропозицій кандидатур від представників громадських об’єднань батьків учнів (вихованців), громадських об’єднань керівників закладів освіти міста Дніпра, які обрані на загальних зборах (по дві особи від об'єднання) з метою затвердження складу комісії для конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти міської ради.
May 3, 2018

Зарахування дитини до 1 класу на 2018/2019 н.р.

Прийом заяв з 23 квітня до 31 травня 2018 року. Один з батьків має подати такі документи (і пред’явити оригінал): 1) заяву визначеного зразка; 2) копію свідоцтва про народження дитини; 3) копію або оригінал медичної довідки №086-1/о. Графік прийому документів: Понеділок 09.00-12.00 (кабінет заступника директора); Вівторок 15.00-17.00 (кабінет заступника директора); Четвер 15.00-17.00 (кабінет заступника директора).
Apr 26, 2018

Участь учнів у міській військово-патріотичній спортивній грі "Прорив" ("Дніпровська звитяга")

26 квітня 2018 року команда учнів 10 класу СЗШ №117 взяла участь у міській військово-патріотичній спортивній грі "Прорив" ("Дніпровська звитяга"). Керівник команди - Солод Микола Вадимович. Учні отримали ДОСВІД у військовій справі та позитивні емоції! Дякуємо організаторам та суддям!
Apr 17, 2018

"День ЦЗ" та об'єктового тренування

17 квітня 2018 році згідно з планом розвитку та вдосконалення ЦЗ у СЗШ №117 проведено "День ЦЗ" та об'єктового тренування з метою впровадження державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання учнів поводження в екстремальних умовах.
Apr 12, 2018

Екскурсія до музею пожежної справи міста

У старовинній будівлі пожежної частини зараз знаходиться одна з кращих в країні виставок пожежно-рятувальної служби, в якій представлена практично вся історія пожежної справи нашої області. Сьогодні учні 6 класу побували на екскурсії в цьому музеї. Особливий інтерес викликав зал історії пожежної охорони, де можна подивитися на мідні старовинні каски катеринославських борців з вогнем, побачити еволюцію пожежних автомобілів і ще багато цікавого.
Apr 6, 2018

Міський фестиваль дружин юних пожежних

5 квітня відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться кожного року з метою навчання учнів правилам безпечної поведінки; формування в учнівській молоді поваги до професії рятувальника; популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя; поширення руху юних рятувальників. Вітаємо команду хлопців – юних пожежних, нашої школи з призовим ІІ місцем! Бажаємо їм подальших успіхів!
Apr 4, 2018

Всеукраїнська акція "Первоцвіт"

Учні нашої школи приєдналися до Всеукраїнської акції «Первоцвіт», яка проводиться щороку з лютого по травень з метою захисту весняних квітів. Завдання цієї акції ‒ привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у дітей природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи. Шестикласники розказали про квіти занесені до Червоної книги України, необхідність їх збереження та роздали інформаційні листівки.
Mar 28, 2018

Фестиваль дружин юних пожежних

Вітаємо команду юних пожежних нашої школи з перемогою (І місце) у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 2018 Склад команди: Матвієнко Іван, Круковський Влад, Кирнос Данило, Баля Максим, Овчаренко Діма, Гаркуша Богдан. Бажаємо хлопцям подальших успіхів!
Mar 20, 2018

Виставка малюнків "Казкові пейзажі"

21 березня 2018 року відкрито виставку малюнків "Казкові пейзажі". Прекрасні малюнки намальовані учнями під час гурткової роботи з малювання. Викладач гуртка Мєдвєдєва Людмила Олексіївна - вчитель образотворчого мистецтва.