Середня загальноосвітня школа № 117 м.Дніпропетровська


запомнить

 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Новости

Новости: 323
09.11.2017

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета"

Сьогодні учні нашої школи долучилися до радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувся у День української писемності та мови – 9-го листопада і звучав на Першому каналі Українського радіо о 12.30, його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".
09.11.2017

День української мови та писемності

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця». Звичайно, навчатися грамоті дуже важливо, як і читати, адже мова - це серце нашого народу! Наші ж першачки вже вивчили букву "С" та вміють гарненько читати! І це вони продемонстрували на уроці навчання грамоті!
02.11.2017

Фестиваль учнівського самоврядування "Лідер-Фест".

Учні нашої школи 2 листопада у районному Будинку Творчості дітей та юнацтва взяли участь у відбірковому турі Фестивалю учнівського самоврядування "Лідер-Фест". Таланти нашої школи були представлені яскраво і різноманітно: енергійний танок "Коломийка", пісня у виконанні колективів "Барви" і "Ластівка". І найяскравіший талант нашої школи Вірінея Добрянська - грала на сопілці і презентувала інші свої захоплення.
01.11.2017

Екскурсія в етнографічний музей під відкритим небом "Хутір Галушківський"

Під час осінніх канікул, згідно плану роботи шкільного штабу національно-патріотичного виховання "СКІФ", а також за ініціативи батьківського комітету, учні 3-А класу відвідали етнографічний музей під відкритим небом "Хутір Галушківський"
01.11.2017

День друзів та смачного чаю в 5-Б класі

Канікули - це завжди весело і приємно, але є один малесенький недолік в них - немає щоденного спілкування з однокласниками. Тому класник керівник 5-Б класу, Бикова Марина Сергіївна, влаштувала разом з класом День смачного чаю. А де чай - там і солодощі, і настільні ігри, і спілкування з друзями!
31.10.2017

Свято Хелловін

31 жовтня, у переддень Дня всіх святих за Юліанським календарем, Учителі англійської мови: Жарикова Олена Леонідівна та Бикова Марина Сергіївна, провели для учнів середньої школи Свято Хелловін.
30.10.2017

Екскурсія до міста Полтава

29 жовтня група учнів під керівництвом класного керівника 7-го класу Михайленко Єфросинії Кузьмівни відвідали місто Полтаву.
26.10.2017

Відвідування дитячої вистави ІІ Міжнародного фестивалю театрів ляльок "ДніпроПаппетФест"

Сьогодні учні 5-х класів відвідали лялькову виставу "Їжачок в тумані" в рамках проведення у Дніпрі ІІ Міжнародного фестивалю театрів ляльок "ДніпроПаппеФест".
26.10.2017

Навчальні лекції від КП "Патріот"

Сьогодні для учнів 9-го та 10 класу першу лекцію по тактичній медицині в польових умовах прочитав Всеволод - волонтер, працівник КП "Патріот", госпітальєр. Звичайно, слухати цікаві історії про життя волонтерів на передовій дуже цікаво, але той досвід, яким вони діляться з нашими учнями - є безцінним!
24.10.2017

"Барви осені - 2017"

Під керівництвом Мєдвєдєвої Людмили Олексіївни, вчителя образотворчого мистецтва, у нас в школі працює гурток "Чарівний пензель". І сьогодні відкрилася чудова виставка робіт осінніх пейзажів, портретів та натюрмортів, створених учасниками гуртка!