Середня загальноосвітня школа № 117 м.Дніпропетровська


запомнить

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новости

Новости: 322
12.06.2017

День сьомий. День вожатих.

Літня практика для школярів середньої ланки - це завжди асоціація з миттям класу, прибиранням пришкільної території, або ще з чимось подібним. Але деякі з дівчат вирішили поєднати практику з приємним спілкуванням з учнями початкової школи і допомагають в якості вожатих загонів вихователям. їх у нас небагато, але всі комунікабельні, активні та входять у склад дитячої організації "Оріон", яка представляє шкільне самоврядування. Наші вожаті: Дюндик Аліна, Добрянська Віринея, Махомета Аліна, Матвієвська Олександра, Дегай Анастасія, Кордіна Дар'я, Філонова Тамара та Старина Олена вирішили провести конкурс на найкращу ворату. Вони підготували номери з акторської майстерності та комунікабельності, театральні мініатюри та ігрові програми. А суддями, звичайно, були наші вихованці!
09.06.2017

День шостий. День патріотів.

Сьогодні, до нашого табору завітали працівники патрульної поліції. Адже посидіти за кермом патрульного автомобіля, послухати урок по правилам дорожнього руху для пішоходів від спеціалістів - це дуже важливо, бо за останніми даними статистики 60% ДТП від загальної кількості, відбуваються саме біля навчальних закладів і за вини маленьких пішоходів, які порушують правила дорожнього руху.
08.06.2017

День п'ятий. День природи.

За планом заходів, сьогодні у нас проходив день, присвячений природі. І знову наші загони побували у ЦХЕТУМі. На цей раз другий та третій. І знову була дуже змістовна програма проведена з дітьми: майстер-клас з Петриківського розпису, квест-гра про країни Євросоюзу та танцювальний марафон. Щиро вдячні педагогам ЦХЕТУМу за цікаво проведений час з нашими дітками!!!!!
07.06.2017

День четвертий. День творчості та розваг.

Сьогодні, вкотре за рік, ми відвідали наших добрих друзів - Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді! Вони радо зустріли перший загін "Водограй" та провели пречудовий!!!!!!!! квест і два майстер-класи: "Петриківський розпис" та "Листівка-книжка". Спасибі велике педагогам закладу: Нікульшиній Т.В., Усенко Д.Р., Кириленко Д.Р., Онищенко Н.М.
06.06.2017

День третій. Відкриття шкільної спартакіади.

Сьогодні до нас з гори Олімпу завітали гості - боги древньогрецької міфології: Зевс, Афіна, Гермес, Гера та Гефест! Вони сповістили усім вихованцям табору про відкриття табірної спартакіади та провели з ними ранкову зарядку та веселі старти.
02.06.2017

Денб другий. Деьн національних традицій.

На цих вихідних ми будемо відмічати одне з дванадцяти великих православних свят: Трійцю, тому сьогодні у таборі ми будемо плести віночки з різнотрав'я, яким буяє наша природа, а вожаті разом з Оксаною Василівною покажуть, як наші предки зустрічали та проводили це свято. А на завершення - водитимуть хороводи!
01.06.2017

Відкриття пристосованого дитячого табору "Ромашка"

Вже котрий рік поспіль першого червня, у День захисту дітей, наша школа відкриває пристосований дитячий табір. Цьогоріч нічого не було винятком: після того, як кожен з 60 вихованців знайшов своє ліжечко, розклав полотенечка та улюблені іграшки - ми провели ранкову гімнастику та водні процедури та побігли мерщій снідати, адже потім на дітей чекала святкова лінійка, на якій вони познайомилися з вихователями, начальником табору та отримали путівки на І-шу зміну табору!
12.05.2017

Єдиний національний урок на тему: "Безпека на дорозі - безпека життя"

12 травня 2017 у школі пройшов Єдиний національний урок на тему: "Безпека на дорозі - безпека життя", присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів
09.05.2017

З 03-09.05.2017 проводилися заходи до Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відповідно до Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" і на виконання Указу Президента України "Про відзначенняу 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні" від 28 березня 2017 року №84 Управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради доводить до відома лист Міністерства освіта і науки України від 28.04.2017 Н» і /9-233 «Щодо заходів до Дня пам'яті та примирення», лист департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 28.04.2017 М» 2250/0/21 і «17 щодо проведення у навчальних закладах 03-09.05.2011 відповідних заходів, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності в нашій школі проводилися такі заходи: - інформаційно-просвітницькі заходи: уроки мужності, виховні години, усні журнали, бесіди присвячені подіям Другої світової війни, самовідданості захисників України у боротьбі за її свободу, незалежність, територіальну цілісність.
06.05.2017

У період с 8 по 16 травня відбудеться Четвертий глобальний тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

На виконання доручення Дніпровського міського голови Філатова Б.А. від 12.04.2017 № 14/120 щодо проведення в Україні у 2017 році у рамках десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року № 64/255, листів ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України» від 28.03.2017 № ті, від 30.03.2017 № 117 щодо виконання заходів у рамках проведення Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні у період з 08 по 16 травня 2017 року та з метою дотримання учасниками дорожнього руху Правил Дорожнього руху, проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму під час дорожньо-транспортних пригод, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення. - 12 травня 2017 року в школі проводиться Єдиний національний урок на тему "Безпека на дорозі - безпека життя" присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів