Середня загальноосвітня школа № 117 м.Дніпропетровська


запомнить

 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Медична допомога підліткам та молоді

Відділення медичної допомоги підліткам та молоді

 

«Клініка, дружня до молоді»

 

          

 

Наше відділення є структурним підрозділом КЗ «Дніпропетровська міська студентська поліклініка» Дніпропетровської обласної ради».

Головний лікар – Шкільова Вікторія Анатолієвна

Завідуюча відділенням – Касьянова Людмила Олексіївна

 

«Клініка, дружня до молоді» надає комплексну медико – психо -соціальну допомогу підліткам та молоді.

 

У клініці на вас чекають наступні спеціалісти:

- Лікар гінеколог;

- Лікар -дерматовенеролог;

- Лікар уролог;

- Лікар терапевт;

- Психолог;

- Юрист

 

Нашими клієнтами є:

- діти 15-18 років;

- молоді люди віком до 24 років;

- батьки.

 

 

Принципи роботи «Клініки, дружньої до молоді»:

 

Принцип добровільності:

В КДМ створені всі умови для того, щоб свідомо, самостійно направити молодих людей у клініку, де їм будуть надані необхідні послуги, а також залучити їх до діяльності.

 

Принцип доброзичливості:

Молоді люди отримують лише доброзичливе ставлення з боку персоналу клініки, робота побудована на розумінні та прийнятті особливостей, терпимості, повазі, конфіденційності, підтримці у висловлюванні власної думки.

 

Принцип доступності:

Молоді люди мають реальну можливість отримання послуг, а саме: простоту процедури звернення, безоплатний прийом чи доступна ціна, комплексність допомоги, яка надається, можливість одержати додаткову інформацію.

 

Принцип анонімності:

Відвідувачі клініки не ідентифікуються, аби позбутися можливого використання медичних свідчень всупереч їхнім інтересам або зашкодити їм. Згідно запиту від підлітка не вимагають паспортних даних та адресу.

 

Принцип конфіденційності:

Це поняття означає можливість для відвідувача повністю довірити спеціалісту всі свої таємниці, побесідувати з ним про все, визнаючи, що ця інформація не вийде за стіни кабінету.

 

До Ваших послуг «Клініка, дружня до молоді» пропонує:

 

-    Лікування та діагностика репродуктивної функції;

-    Профілактика ВІЛ, інфекцій, які передаються статевим шляхом, ризикованої поведінки молоді (ранній початок статевого життя, незахищений статевий акт, численні сексуальні партнери, ведення нетрадиційного сексуального образу життя, а також вживання ін’єкційних наркотиків);

-    Консультації: лікаря - гінеколога, лікаря – дерматовенеролога, лікаря -уролога, лікаря - терапевта, лікаря - гастроентеролога, лікаря  -ендокринолога, отоларинголога, психолога, юрисконсульта;

-    Добровільне консультування та тестування на ВІЛ інфекцію;

-    Проведення лабораторної діагностики, рентгенологічної діагностики, ультразвукової діагностики органів черевної порожнини, діагностики малого тазу жінок, діагностики вагітності, кольпоскопія, функціональна діагностика.

 

    На базі КЗ «Дніпропетровська міська студентська поліклініка» Дніпропетровської обласної ради» за адресою: вул. Гусенка, 13 в приміщенні з окремим входом працює відділення медико – соціальної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді». В структуру  відділення входить: реєстратура, кабінети: лікаря – гінеколога, лікаря – уролога, лікаря дерматовенеролога, лікаря – терапевта, психолога, юриста, процедурний кабінет. Режим  роботи  відділення щоденно в дві зміни з 8 00 – 1800 , крім суботи та неділі.

    Відділення забезпечено одноразовим інструментарієм та засобами бар’єрної контрацепції.

    В холі протягом всього часу роботи відділення, працює телевізор  (відеосистема) з трансляцією інформаційно – просвітницьких матеріалів з питань контрацепції, здорового способу життя, профілактики наркоманії, ВІЛ – СНІДу, алкоголізму, куріння, профілактики небажаної вагітності та інше.

    Категоріями цільової групи є молодь віком  від 15 до 34 років.

    Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» працюють з відвідувачами в атмосфері доступності, добровільності, доброзичливості,  довіри, анонімності.

 

 

Наша адреса:

м. Дніпропетровськ, вул.Гусенка, 13

Відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» (Окремий вхід).

Клініка працює з 8:00 до 18:00 (кожного дня,крім вихідних).

Телефон адміністратора (056)713-57-64