Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 117" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Позакласні заняття

 

Графік роботи гуртків на  2017/2018 н.р.

 

     

 

П.І.П вчителя

Назва

гуртка

Кабінет

Клас

День тижня

Годин

Час

Гуртки за міською програмою

Бикова

Марина Сергіївна

«Англійська мова»

№19

5-6

П’ятниця

1

14:20-15:05

Жарикова

Олена Леонідівна

«Англійська мова»

№19

9

П’ятниця

1

15:15-16:00

Герасименко Валентина Іллівна

«Українська мова»

№17

8

Середа

2

14:20-16:00

Калашник

Галина Павлівна

«Українська мова»

№9

9

Понеділок

1

16:10-16:55

Вівторок

1

16:10-16:55

8

Вівторок

1

15:15-16:00

Нальота

Валентина Іванівна

«Українська мова»

№17

7

Понеділок

2

15:15-16:55

6

Вівторок

2

14:20-16:00

Васильченко

Геннадій Гаврилович

«Шахи»

№9

5-9

Понеділок

1

15:15-16:00

Солод

Микола Вадимович

«Дебати»

№8

9-10

Понеділок

1

16:10-16:55

Вівторок

2

15:15-16:55

Гуртки загальні по школі

Клековкіна

Людмила Михайлівна

«Юний математик»

№20

6-7

Вівторок

1

14:20-15:05

Руденко

Людмила Іванівна

«Євроклуб»

№9

5-10

Середа

2

15:15-16:55

Усіченко

Олена Вікторівна

«Чудеса хімії»

№24

7-10

Середа

1

15:15-16:00

Таран

Марина Германівна

«Театральний»

Спорт/ зала

4-8

П’ятниця

2

15:15-16:55

Мєдвєдєва

Людмила Олексіївна

«Чарівний олівець»

№19

5-9

Вівторок

2

14:20-16:00

Невгодовська

Інна Олександрівна

«Умілі руки»

№4

5-8

Вівторок

1

15:15-16:00

Гатило

Оксана Леонідівна

«Волейбол»

Спорт/ зала

5-6

Понеділок

1

15:15-16:00

Васильченко

Геннадій Гаврилович

«Волейбол»

Спорт/ зала

7-10

Середа

2

15:15-16:55

Четвер

2

15:15-16:55

Солод

Микола Вадимович

«Школа безпеки»

Спорт/ зала

9-10

Понеділок

1

17:00-17:45

Вівторок

1

17:00-17:45

Середа

2

16:10-17:45