Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 117" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зимові канікули, 2017/2018 н.р.

 

 

 

ПЛАН

зимових канікул

комунального закладу освіти

«Середня загальноосвітня школа №117»

Дніпровської міської ради

середня школа (1-4 класи)   

2017/2018 н. р.

 

Дата   

Час проведення

Захід

Клас

Відповідальні

Кабінет

24.12.2017

10.00-13.00

Ялинка мера у Дніпропетровському державному цирку

1-4

Мусієнко Т.Я.

Дніпропетровський державний цирк

25.12.2017

12.00-14.00

КДК «Кайдацький»

Перегляд вистави-мюзикла «Новорічні пригоди блискавки МакКвіна»

25 обдарованих учнів

2-5 класи

Мусієнко Т.Я.

Класні керівники

КДК «Кайдацький»

26.12.2017

10.00-12.00

ЦХЕТУМ. Майстер-клас та квест «Новорічні пригоди»

4а, 4б  класи

Волошина В.М.

Куртакова В.М.

ЦХЕТУМ

10.00-16.00

Новорічні програми для учнів 1-4 класів

1-4 класи

Таран М.Г.

Класні керівники

Спортивна зала

27.12.2017

10.00-12.00

ЦХЕТУМ. Майстер-клас та квест «Новорічні пригоди»

2а, 2б класи

Кузнєцова О.І.

Костюченко А.В

ЦХЕТУМ

9.00-10.00

Вікторина «Зимовий калейдоскоп»

3а, 3б

класи

Суворова Л.В.

№22

9.00-10.00

«Подорож у Книгограй»

4а, 4б

Волошина В.М.

№14

28.12.2017

9.00-10.00

Віртуальна мандрівка «Традиції святкування Нового року»

2а, 2б класи

Кузнєцова О.І.

 

№21

9.00-10.00

Українські звичаї: колядки та щедрівки

3а, 3б класи

Стадник О.О.

№8

9.00-10.00

Вікторина «Ми до тебе, казко, в гості завітали!»

4а, 4б

Куртакова В.М.

№11

29.12.2017

13.00-14.00

Районний БТ.

Новорічна вистава «Чарівний вогник»

20 учнів

2-4 класи

Мусієнко Т.Я.

Районний БТ

02.01.2017

9.00-10.00

«Подорож до зимового лісу»

2а, 2б класи

Костюченко А.В

№23

9.00-10.00

Зимові розваги на свіжому повітрі

3а, 3б

Суворова Л.В.

Спортивний майданчик

10.00-12.00

Конкурс малюнків «Зима-чарівниця»

4а, 4б

Куртакова В.М.

№11

03.01.2017

9.00-10.00

Конкурс юних читців «Білі мухи налетіли…»

2а, 2б

Кузнєцова О.І.

 

 

10.00-11.00

Гра-вікторина «В гостях у казки»

3а, 3б

Стадник О.О.

№8

9.00-10.00

«Усмішки зі шкільного життя»

4а, 4б

Волошина В.М.

№14

04.01.2018

12.00-14.00

Районний БТ.

Ігрова конкурсно-розважальна програма «Новорічне сяйво»

20 учнів

2-4 класи

Мусієнко Т.Я.

Районний БТ

05.01.2018

9.00-10.00

Віртуальна подорож улюбленими новорічними мультфільмами

2а, 2б

Костюченко А.В

№23

9.00-10.00

Гра-змагання «Юні інтелектуали»

3а, 3б

Суворова Л.В.

№22

9.00-10.00

Музично-ігрова програма «Різдвяна зірка»

4а, 4б

Куртакова В.М.

№11

09.01.2018

9.00-10.00

Традиції нашого народу. Колядки та щедрівки.

2а, 2б класи

Кузнєцова О.І.

 

№21

 

 

 

3а,3б

 

 

10.00-12.00

Вікторина «У світі казок»

4а, 4б

Волошина В.М.

№14

10.01.2018

10.00-11.00

Спортивна вікторина «Юні козачата»

2а, 2б класи

Костюченко А.В.

Спортивна зала

 

 

3а, 3б

 

 

10.00-12.00

Спортивний марафон з танцювальної  аеробіки

4а, 4б

Куртакова В.М.

№11

11.01.2018

10.00-11.00

Вікторина «Моє улюблене зимове свято»

2а, 2б класи

Кузнєцова О.І.

 

 

 

 

3а, 3б

 

 

10.00-12.00

Відео-подорож «7 чудес України»

4а, 4б

Волошина В.М.

№14

12.01.2018

10.00-11.00

Зимові ігри на вулиці

2а, 2б класи

Костюченко А.В.

Спортивний майданчик

 

 

 

3а, 3б

 

 

10.00-12.00

Конкурс саморобних новорічних прикрас

4а, 4б

Куртакова В.М.

№11

 

ПЛАН

зимових канікул

комунального закладу освіти

«Середня загальноосвітня школа №117»

Дніпровської міської ради

середня школа (5-8 класи)   

2017/2018 н. р.

 

Дата

Час проведення

Захід

Клас

Відповідальний

Кабінет

24.12.2017

11.00-13.00

Ялинка мера у Дніпропетровському державному цирку

5-7

Мусієнко Т.Я.

Дніпропетровський державний цирк

26.12.2017

10.00-11.00

Різдво у Британії та США (фільми та обговорення)

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Заняття у математичному гуртку

6

Клековкіна Л.М.

№20

10.00-13.00

Поїздка у боулінг

7

Михайленко Є.К.

ТРЦ Караван

27.12.2017

10.00-13.00

Поїздка до кінотеатру Мультиплекс

5а, 5б

Бикова М.С.

ТРЦ Караван

10.00-11.00

Святкування Різдва у різних країнах

6

Клековкіна Л.М.

№20

10.00-11.00

Екскурсія до м. Новомосковська №Історико-архітектурні пам’ятки на карті Дніпропетровщини»

7

Михайленко Є.К.

м. Новомосковськ

10.00-12.00

Робота в гуртку Євроклуб «Метида»

8

Руденко Л.І.

каб. №9

28.12.2017

10.00-11.00

День настільних ігор

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Ігри, конкурси, розваги

6

Клековкіа Л.М.

№20

10.00-11.00

Святкування Нового року, вистава «Ніч перед Різдвом»

7

Михайленко Є.К.

Спортивна зала

10.00-12.00

Новорічне свято

8

Руденко Л.І.

Спортивна зала

29.12.2017

10.00-11.00

Святкова вікторина

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Прогулянка святковим містом

7

Михайленко Є.К.

Парки міста

10.00-11.00

Екскурсія до міської ялинку в парку ім. Л. Глоби

8

Руденко Л.І.

Парк ім. Л. Глоби

02.01.2018

10.00-11.00

Настільні ігри «Асоціації»

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Заняття в математичному гуртку

6

Клековкіна Л.М.

№20

03.01.2018

10.00-11.00

Чаювання. Традиції, пов’язані  з чаєм у різних країнах світу

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Традиції святкування Нового року в різних країнах світу

6

Клековкіна Л.І.

№20

10.00-11.00

Перегляд художніх кінофільмів

7

Михайленко Є.К.

№17

10.00-12.00

Традиції святкування Нового року в країнах Європи

8

Руденко Л.І.

№9

04.01.2018

10.00-11.00

Зимові розваги

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Новорічна вікторина

6

Клековкіна Л.М.

№20

10.00-11.00

Конкурс колядок та щедрівок

7

Михайленко Є.К.

№17

05.01.2018

10.00-12.00

Перегляд фільму «Сам удома» із субтитрами

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

09.01.2018

10.00-11.00

Моє хобі (презентація власних захоплень)

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Заняття в математичному гуртку

6

Клековкіна Л.М.

№20

10.01.2018

10.00-11.00

Година спілкування «Традиції святкування Різдва»

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Конкурс загадок

6

Клековкіна Л.М.

№20

10.00-12.00

Конкурс малюнків «Різдвяна ніч»

8

Руденко Л.І.

№9

11.01.2018

10.00-11.00

Перегляд новорічних мультфільмів

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-11.00

Звичаї старого Нового року

6

Клековкіна Л.М.

№20

12.01.2018

9.00-12.00

Похід до зимового лісу

5а, 5б

Бикова М.С.

№16

10.00-13.00

Поїздка до зимового парку ім. Л. Глоби

6

Клековкіна Л.М.

Парки міста

 

 

ПЛАН

зимових канікул

комунального закладу освіти

«Середня загальноосвітня школа №117»

Дніпровської міської ради

старшої школи (9-10 класи)   

2017/2018 н. р.

 

Дата

Час проведення

Захід

Клас

Відповідальний

Кабінет

26.12.2017

10.00-11.00

Різдво у Британії та США (перегляд фільму та обговорення)

9

Жарикова О.Л.

№19

9.00-11.00

Прикрашання школи до Новорічних свят

10

Нальота В.І.

Спортивна зала

27.12.2017

10.00-11.00

Прикрашання кабінету до Новорічних свят

9

Жарикова О.Л.

№19

09.00-11.00

Зимові розваги

10

Нальота В.І.

№4

28.12.2017

10.00-13.00

Новорічний вечір

9

Жарикова О.Л.

Спортивна зала

10.00-12.00

Новорічне свято

10

Нальота В.І.

Спортивна зала

29.12.2017

10.00-11.00

Робота у гуртку

9

Жарикова О.Л.

№19

02.01.2018

10.00-11.00

Настільні ігри «Поясни слово», «Крокодил»

9

Жарикова О.Л.

№19

03.01.2018

10.00-11.00

Чаювання «5 o’klock Tea»

9

Жарикова О.Л.

№19

04.01.2018

10.00-11.00

Зимові розваги на свіжому повітрі

9

Жарикова О.Л.

Спортивний майданчик

05.01.2018

10.00-11.00

Перегляд фільму «Сам удома» з субтитрами

9

Жарикова О.Л.

№19

09.01.2018

10.00-11.00

Година спілкування «Традиції святкування Різдва»

9

Жарикова О.Л.

№19

10.01.2018

10.00-11.00

Перегляд фільму «Джейн Ейр» мовою оригіналу

9

Жарикова О.Л.

№19

11.01.2018

10.00-11.00

Робота у гуртку

9

Жарикова О.Л.

№19

12.01.2018

10.00-11.00

Похід до зимового лісу

9

Жарикова О.Л.

№19

 

 

План роботи

гуртка «Business English»

на зимові канікули

2017-2018 н.р.

 

 

Дата

Клас

Час

 

Заходи

29.12

9 клас

10.00-11.00

Ігрове заняття «Вusiness corespondence»

05.01

9 клас

10.00-11.00

Ігрове заняття «Christmas in English-speaking countries»

12.01

9 клас

10.00-11.00

Вікторина «What I know about Britain»

 

Керівник гуртка                     О.Л. Жарикова

 

 

План роботи

гуртка «Funni English»

на зимові канікули

2017-2018 н.р.

 

 

Дата

Клас

Час

 

Заходи

29.12

5-6 клас

10.00-11.00

Вікторина «Свята і подарунки»

05.01

5-6 клас

10.00-11.00

Зимові розваги в європейських державах

12.01

5-6 клас

10.00-11.00

Святкування Різдва в англомовних країнах

 

Керівник гуртка                     М.С. Бикова

 

 

План роботи

гуртка «МЕТИДА»

на зимові канікули

2017-2018 н.р.

 

 

Дата

Клас

Час

 

Заходи

27.12

5 та 9 класи

11.00-13.00

«Національні традиції святкування Різдва в Італії»

03.01

6 та 10 класи

10.00-11.00

«Національні традиції святкування Різдва у Франції»

10.01

8 клас

10.00-11.00

«Національні традиції святкування Різдва в Великій Британії»

 

 

Керівник гуртка                      Л.І. Руденко

 

 

План роботи

гуртка «Чарівний пензель»

на зимові канікули

2017-2018 н.р.

 

 

Дата

Клас

Час

 

Заходи

26.12

3 та 4 класи

11.00-12.00

«Зимові свята», композиція

28.12

5 та 7 класи

10.00-11.00

Закони перспективи. Багатопланова композиція «Зима»

02.01

3 та 4 класи

10.00-11.00

Оформлення Новорічної листівки

04.01

5 та 7 класи

10.00-11.00

Витинанка. Робота з кольоровим папером

09.01

3 та 4 класи

10.00-11.00

Архітектурні споруди та рослини

11.01

5 та 7 класи

10.00-11.00

Архітектурні споруди та рослини

 

Керівник гуртка                      Л.О. Мєдвєдєва

 

План роботи

спортивного залу та спортивного майданчику

на  зимових канікулах

 на період з 26.12.2017 по 12.01.2018

 

Дата

Час проведення

Захід

Класи

26.12.2017

10.00-13.00

Міні-футзал (футбол)

5, 6, 7

27.12.2017

10.00-13.00

Міні-футзал (футбол)

8, 9, 10

28.12.2017

10.00-13.00

Міні-футзал (футбол)

5, 6, 7

29.12.2017

10.00-13.00

Міні-футзал (футбол)

8, 9, 10

02.01.2018

10.00-11.30

Фізкультурно-оздоровчі заходи для дівчат

8, 9,10

11.30-13.00

Фізкультурно-оздоровчі заходи для хлопців

8, 9, 10

03.01.2018

10.00-11.30

Волейбол (піонербол, дівчата)

5, 6, 7

11.30-13.00

Волейбол (піонербол, хлопці)

5, 6, 7

04.01.2018

10.00-11.30

Волейбол (дівчата)

8, 9, 10

11.30-13.00

Волейбол (хлопці)

8, 9, 10

05.01.2018

10.00-11.30

Баскетбол (дівчата)

5, 6, 7

11.30-13.00

Баскетбол (хлопці)

5, 6, 7

09.01.2018

10.00-11.30

Фізкультурно-оздоровчі заходи для дівчат

5, 6, 7

11.30-13.00

Фізкультурно-оздоровчі заходи для хлопців

5, 6, 7

10.01.2018

10.00-11.30

Волейбол (піонербол, дівчата)

5, 6, 7

11.30-13.00

Волейбол (піонербол, хлопці)

5, 6, 7

11.01.2018

10.00-11.30

Волейбол (дівчата)

8, 9, 10

11.30-13.00

Волейбол (хлопці)

8, 9, 10

12.01.2018

10.00-11.30

Волейбол (піонербол, хлопці)

5, 6, 7

11.30-13.00

Волейбол (дівчата)

8, 9, 10

 

Вчитель фізичної культури               Г.Г. Васильченко

 

 

ПЛАН

роботи комп’ютерного класу

на зимових канікулах

2017/2018 н.р.

Дата

Час проведення

заняття

Класи

 

26.12.2017

9.00-10.00

2-4 класи: «Робота з клавіатурним тренажером»

10.00-11.00

5-8 класи: «Робота з презентаціями»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в середовищі графічного редактора»

27.12.2017

9.00-10.00

2-4 класи:  «Робота з клавіатурним тренажером»

10.00-11.00

5-8 класи: «Алгоритми, виконавці алгоритмів»

11.00-12.00

9-10 класи:  «Робота в середовищі Power Point»

28.12.2017

9.00-10.00

2-4 класи:  «Робота в середовищі Tux Paint»

10.00-11.00

5-8 класи:  «Робота в середовищі текстового процесора»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в середовищі Power Point»

29.12.2017

9.00-10.00

2-4 класи:  «Робота в середовищі Tux Paint»

10.00-11.00

5-8 класи:  «Робота в середовищі Power Point»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в текстовому редакторі»

02.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи:  «Робота в середовищі баз даних»

10.00-11.00

5-8 класи: «Алгоритми, виконавці алгоритмів»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в текстовому редакторі»

03.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи: «Робота з клавіатурним тренажером»

10.00-11.00

5-8 класи: «Знайомство з компетентістними задачами»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в текстовому редакторі»

04.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи: «Робота в середовищі Tux Paint»

10.00-11.00

5-8 класи: «Робота в середовищі Power Point»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в середовищі текстового процесора»

05.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи: «Робота в середовищі Tux Paint»

10.00-11.00

5-8 класи: «Розв’язування компетентістних задач»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в середовищі текстового процесора»

09.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи: «Робота з клавіатурним тренажером»

10.00-11.00

5-8 класи: «Алгоритми, виконавці алгоритмів»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в середовищі баз даних»

10.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи: «Робота в середовищі Tux Paint»

10.00-11.00

5-8 класи: «Робота в середовищі текстового процесора»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в середовищі Power Point»

11.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи:  «Робота в середовищі Tux Paint»

10.00-11.00

5-8 класи:  «Робота в середовищі Power Point»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в текстовому редакторі»

12.01.2018

9.00-10.00

2-4 класи:  «Робота в середовищі баз даних»

10.00-11.00

5-8 класи: «Алгоритми, виконавці алгоритмів»

11.00-12.00

9-10 класи: «Робота в текстовому редакторі»

 

 Учитель інформатики                    Т.Я. Мусієнко

 

План роботи

гуртків «Дебати» та «Школа безпеки»

на зимові канікули

2017-2018 н.р.

 

Дата

Клас

Час

 

Заходи

26.12

9 та 10 класи

11.00-13.00

«Дебати»

Доведення та переконання. Вимоги щодо пред’явлення аргументів

26.12

9 та 10 класи

10.00-11.00

«Школа безпеки»

Стрільби по наземним  та повітряним цілям.

09.01.

9 та 10 класи

10.00-12.00

«Дебати»

Аргументація та структура дебатів

09.01

9 та 10 класи

12.00-13.00

«Школа безпеки»

Основні положення та організація стрільби зі стрілецької зброї

10.01

9 та 10 класи

10.00-12.00

«Школа безпеки»

Способи ведення вогню зі стрілецької зброї

 

 

 

Керівник гуртка                      М.В. Солод

 

План роботи

гуртка «Умілі руки»

на зимові канікули

2017-2018 н.р.

 

 

Дата

Клас

Час

 

Заходи

26.12

5 та 6 класи

11.00-12.00

Вишивання серветки технікою «штапівка» - швом «сходинки»

02.01

5 та 6 класи

10.00-11.00

Вишивання серветки технікою «штапівка» - швом «прутик»

09.01

5 та 6 класи

10.00-11.00

Види гладі та гладьових швів

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                      І.О. Невгодовська

 

 

План

роботи бібліотеки

на зимових канікулах

2017-2018н.р.

 

Дата

Клас

Час

Заходи

 

26.12

8-9

10.00-11.00

Конкурс новорічних пісень

27.12

1-2

10.00-11.00

Загадки бабусі Зими

 

28.12

7-8

10.00-11.00

Традиції зустрічі Нового року в різних країнах світу

 

29.12

5-6

10.00-11.00

Бесіда «Мистецтво дарувати подарунки»

 

02.01

9

10.00-11.00

Конкурс «Новий рік крокує по планеті»

 

03.01

3-4

10.00-11.00

Тематична година «Новорічні традиції в Україні»

 

 04.01

5-6

10.00-11.00

Гра «Зимовий калейдоскоп»

 

 05.01

3-4

10.00-11.00

Тематична година «Готуємось до Різдва»

 

 09.01

8-9

10.00-11.00

Новорічна вікторина

 

 10.01

5-7

10.00-11.00

Виготовлення новорічних сніжинок

 

 11.01

6-7

10.00-11.00

Розучування щедрівок

 

 12.01

1-2

10.00-11.00

«Подорож у світ казок»

 

 

                      Бібліотекар                    Н.М. Плаксій