Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 117" Дніпровської міської ради


remember me

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

We welcome you to our site!


News
All news
Mar 20, 2018

Виставка малюнків "Казкові пейзажі"
21 березня 2018 року відкрито виставку малюнків "Казкові пейзажі". Прекрасні малюнки намальовані учнями під час гурткової роботи з малювання. Викладач гуртка Мєдвєдєва Людмила Олексіївна - вчитель образотворчого мистецтва.
Mar 17, 2018

Зустріч з майбутніми першокласниками!
17 березня 2018 року школа радісно зустріла майбутніх першокласників які будуть навчатись з 1 вересня 2018 року за програмою "Нова українська школа".
Mar 15, 2018

Стенди "Герої нашого часу" та "Національно-патріотичне виховання"
В коридорі школи було розміщено нові стенди "Герої нашого часу" та "Національно-патріотичне виховання".


Feb 22, 2018

День рідної мови
21 лютого 2018 року у школі відзначили Міжнародний день рідної мови. Лунали вірші Кобзаря, прислів`я, приказки про мову, учнями було написано « Диктант єдності». Учителі закликали учнів плекати та берегти одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші попередники, – нашу рідну мову.
Feb 20, 2018

Екологічна агітбригада "Гравітація" - призер міського конкурсу!
Вітаємо команду "Гравітація", переможців районного конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», яка на міському конкурсі посіла ІІІ місце! Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Бажаємо команді творчих успіхів!
Feb 1, 2018

Всеукраїнська акція "Годівничка"
01 лютого 2018 року під керівництвом вчителя біології Кідиби Оксани Василівни пройшов шкільний конкурс малюнків до Всеукраїнської акції "Годівничка". Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці. Птахи — це пісня і політ. Це голоси наших лісів, полів. Гір та пустель. Їхні пісні звучать на Землі цілий рік. Їхні голоси ми чуємо вдень і вночі. Птахи — частина природи, без них її краса була б неповною. Птахи — вірні наші помічники, захисники лісів, полів, садів. Тому птахів треба охороняти й берегти. Про них треба піклуватися і допомагати у скрутні хвилини. Саме тому в нашій школі проводяться такі заходи по охороні птахів.