Середня загальноосвітня школа № 117 м.Дніпропетровська


запомнить

 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Новости

Новости: 323
06.05.2017

У період с 8 по 16 травня відбудеться Четвертий глобальний тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

На виконання доручення Дніпровського міського голови Філатова Б.А. від 12.04.2017 № 14/120 щодо проведення в Україні у 2017 році у рамках десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року № 64/255, листів ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України» від 28.03.2017 № ті, від 30.03.2017 № 117 щодо виконання заходів у рамках проведення Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні у період з 08 по 16 травня 2017 року та з метою дотримання учасниками дорожнього руху Правил Дорожнього руху, проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму під час дорожньо-транспортних пригод, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення. - 12 травня 2017 року в школі проводиться Єдиний національний урок на тему "Безпека на дорозі - безпека життя" присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів
14.04.2017

Виставка малюнків до Великодня

Перед святом Великодня, наш художній гурток "Чарівний пензель" під керівництвом Мєдвєдєвої Людмили Олексіївни підготували виставку робіт учасників гуртка до цього світлого свята. До участі долучилися Добрянська Віринея, Бойко Анастасія, Сологуб Артем, Плужник Карина, Матвієнко Анастасія. Приємного перегряду!
29.03.2017

Екскурсія до міста Києва

27 та 28 березня учні нашої школи відвідали столицю - місто Київ. Вони, протягом 4-х годин оглядової екскурсії побачили визначні місця столиці: пам'ятники легендарним засновникам міста: Кию, Щеку, Хорию та сестрі їх Либідь; пам'ятник Князю Володимиру, князю Ярославу Мудрому, побували біля Золотих воріт. Відвідали також Володимирський та Софіївський собори, золотоверхий Михайлівськийі незабутню Андріївську церкву. Побували і в Києво-Печерській Лаврі, християнській святині України. А пішохідна екскурсія Хрещатиком показала учням героїчні події недалекого минулого - діти вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти на Майдані Незалежності.
27.03.2017

Майстер-клас у ЦХЕТУМі

Щоразу, як настають канікули, наші учні з превеликим задоволенням відвідують "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді". Сьогоднішній день не став виключенням, адже учні 3-А класу побували на майстер-класі з образотворчого мистецтва по виготовленню колективної роботи в техніці пастель, а після цього їх чекала розважально-ігрова програма "Весняні ігри" Дякуємо викладачам ЦХЕТУМу за гарно проведений час!
07.03.2017

Шкільне свято до Дня Жінок

Дитяча організація "Оріон" під керівництвом педагога-організатора Таран М.Г. підготували святковий концерт до Дня Жінок. Вони підготували танцювальні та вокальні номери, а також варіацію на казку "Попелюшка".
07.03.2017

Конкурс малюнків-ілюстрацій до творів Т.Г. Шевченка

Протягом минулого тижня, наші учні, під керівництвом учителя образомворчого мистецтва Мєдвєдєвої Людмили Олексіївни, оформлювали малюнки-ілюстрації до творів Т.Г. Шевченка. Роботу провели доволі кропітку, адже перш ніж приступати до малюнку, на уроках української літератури були прочитані "Заповіт", "Мені тринадцятий минало...", "Катерина", "Гайдамаки" та ін. твори великого Кобзаря.
27.02.2017

Вітаємо учасників та переможців!!!

ВІТАЄМО учасників та переможців Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру” у 2016 – 2017 н.р.
22.02.2017

Відвідування навчально-методичного центру професійно-технічної освіти учнями 11 класу

Учора учні 11 класу здійснили поїздку до Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти ім.В.М. Василенка для участі у майстер-класі "Використання Інтернет-ресурсу в професійній роботі ПТНЗ з позиціювання робітничих професій".
21.02.2017

Єдиний урок "Подвиг Героїв Небесної Сотні"

З метою увічнення громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави та гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, класні керівники провели Єдиний урок "Подвиг Героїв Небесної Сотні" та бесіди "Геролї не вмирають". В початковій школі учні переглянули фільм-хронологію подій Майдану 2013-2014 рр. У шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка фото та літератури.
20.02.2017

Пам"яті Героїв Небесної Сотні

В пам"ять Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані Незалежності у 2014 році, наші учні, разом з родинами запалили вдома свічку пам"яті.